Právě si prohlížíte Dron – 5 důvodů, proč je přínosem pro realitní trh!

Dron – 5 důvodů, proč je přínosem pro realitní trh!

Nepotřebujete drahý vrtulník, abyste pořídili záběry z ptačí perspektivy. S dronem pořídíte snadno fotografie a videa komerčních i soukromých objektů a upoutáte tak pozornost kupujících. Služba leteckých videí a snímků je dostupnější než kdy dřív. Přinášíme Vám 5 důvodů, proč využít dron v realitním odvětví. Uvedené ukázky- video a foto z dronu byly pořízeny pro ZARS – Dovolená hezky česky®

1. Fotografie a videa z dronu vytváří komplexní představu o nabízené realitě. Získáte jedinečné záběry, které byste jiným způsobem udělali jen stěží. Upoutejte pozornost potencionálních kupujících a ukažte nemovitost ze všech úhlů, kterých mohou drony dosáhnout.

2. Malá velikost dronů se může hodit pro záběry na jinak těžko dostupných místech.  Díky tomu můžete pořídit technické detaily, které mohou být pro kupujícího zásadní.

3. Ukažte polohu vaší nabízené reality v kontextu s okolím. Ať už je to krásná příroda, dobrá dostupnost, či občanská vybavenost. Právě poloha je totiž jedním z klíčových faktorů při rozhodování kupujícího.

4. Snímkování dronem je mnohem levnější než klasická letecká fotografie. Nahlédněte do ceníku a ověřte si, jak dostupnými se foto nebo video z dronu staly.

5. Dron Vám pomůže získat konkurenční výhodu – záběry z výšky dokáží nemovitost lépe prodat.

Pomůžeme vám zatraktivnit nabídku vámi prezentovaných nemovitostí

Napsat komentář